Kia sportage OKAZION

5 200 EUR

5 900 EUR

Shitet nga: Endri 04 Shk 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Mat
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Kia
Modeli
Sportage
Shitet kia sportage e sapotarguar gjendja perfekte dhe super fuqi 6marrsha xhama te zinj origjinal cdo sherbim te bere nuk ka nevoj per asgje
Leaflet
Në fillim