KIA SORENTO

Shitet nga: Erjon Mane 18 Nën 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Sorento
(Ndrohet ose Shitet)Kia Sorento 2.5 crdi(nafte)viti 2006.Makine ne gjendie shume te mire,me dokumenta dhe sherbime te kryera.Kamio automat+tronik,sedile meshine me ngrohje,xhama te zij origjinal,goma te reja,makine e perdorur per familje.E blere ne koncesionar KIA ne Vore.Tel 0672018666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim