Shitet kia shuma

1 000 EUR

Shitet nga: Ani 08 Sht 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Kia
Modeli
Shuma
Shitet kia shuma benzin motorr 1.5 ne gjendje te mire motorrike e gatshme per cdo lloj prove cmimi 1000 € i diskutueshem dhe me dokumenta te rregullta per me shum info ten ne numrin e tel
Leaflet
Në fillim