Kia Picanto 2006 114 mije km origjinale!!!!!

3 200 EUR

3 700 EUR

Shitet nga: Rejs 27 Sht 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Kia
Modeli
Picanto
Shitet Kia Picanto 1.1 benzine.
Viti i prodhimit 2005 model 2006.
Kambio automatike me 4 marsha.
Me 114 mije km origjinale dhe liber sherbimesh.
E blere me 0 km.
Fuqia e motorit 65 KF
Konsumi 7.4l/100km qytet, 4.8l/100km autostrade, 5.8l/100km kombinuar
Posedon disqe me goma 13".
Parakolpet dhe prapakolpet i ka kaucuku.
2 xhamat e pare elektrik
2 celesa
Disponon: ABS, ESP, fenere per mjegulla
E gatshme per prove nga ana juaj dhe kontroll teknik ne servisin tuaj.
Makina eshte praktike per perdorim ne qytet (ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike).
Letra te prera deri ne tetor 2020.
Cmimi i fundit 3200 euro!!!
Kontakt 0676911588 tel/SMS Viber ose WhatsApp.
Rejs
  Online
0676911588


WhatsApp:
0676911588
Leaflet
Në fillim