KIA PICANTO 1.2-nafte

Shitet nga: Eri Dje 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 690 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Picanto
KIA PICANTO 1.2-nafte
Viti 2007
Km 174589
Nafte 1.2
Kamio manuale
Full opsion ne versionin e vet
Shitet ose nderrohet // Me te gjitha dokumentat /// E gatshme per cdo lloj prove /// me te gjitha serviset e bera nuk ka nevoj per asnje gje /// Ferrota pasqyra te reja sapo i jan nderruar vaj filtra amortizatoret e pare sapo i jane ndrruar goma 15 pothuajse te reja plus disqe alumini sallon shum te paster makina ka erdhur nga Gjermania ka erdhur ne rrug tokesore jo e ngarkuar ne kamjon eshte shum e paster si jashte dhe brenda
Cmim i 2600 euro pak i diskutushem

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim