KYRON SANGYONG VITI 2006 MOTORR 2.0NAFTE 4X4

4 200 EUR

Shitet nga: Kristaq Lesko 24 Gush 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Kia
Makina Eshte ne super gjendje si jasht dhe brenda nuk ka nevoj per Asgj asnje lloje sherbime xhama t zinj orgjinal me letra te paguara xhdo gje fuksjonale
Kristaq Lesko
0696153971
Leaflet
Në fillim