Super okazion!Shitet kamioncine 5+1

252 000 LEK

Shitet nga: Rudi 12 Pri 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 9 180 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Kia
Modeli
K2500
Shitet kamioncina ne super gjendje.
Sallon lekure,kondicioner,dopio kabine 5+1 dhe sustenio hekuri.
Goma te reja 1 muaj te perdorura!
Taksa,siguracion dhe kualidim te prera per vitin 2019.

Per cdo informacion ju lutem telefononi ne nr e cel : 0682056356
Leaflet
Në fillim