Shitet kamioncina gjendja shum e mir

1 700 EUR

Shitet nga: Makina 23 Shk 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
KTM
Modeli
X-BOW
Shitet makina gjendja shum e mir ,me 25 mij kilometra ,esht bler e re dhe esht perdor veq nga nje person e vitit 2009 per me shum info veq tel
Leaflet
Në fillim