MOTORR 4 GOMA KYMCO MAXER 2009 AUTOMAT

2 000 EUR

Shitet nga: kymco 28 Mar 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
KTM
MOTORR KYMCO MAXER 2009 AUTOMAT ,BENZINE,300kubik ,SHUM EKONOMIK ,I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ TERRRENI MALOR DHE FUSHOR ,SI SHE PER AUTOSTRADA ESHTE MODEL LUNGO I GJATE , MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI
Leaflet
Në fillim