Rimorke kamioni Kassbohrer

2 000 EUR

Shitet nga: Andi 08 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Königsegg
Shitet rimorkje kamioni Kassbohrer e vitit 1989 ne gjendje shum te mir pune.Tonazhi mbajtes 8.9 Ton me leje qarkullimi.Karoceria eshte 6.2 meter e gjate 2.45 meter e gjere dhe 2 meter e larte.Dyshemen e ka me llamarin Alumini.Taksat dhe kolaudimi i mbarojne me 10 Maj 2020 Siguracioni mbaron ne Dhjetor 2019.Çmimi 2000 euro i diskutueshem
Leaflet
Në fillim