Königsegg Agera

1 000 EUR

Shitet nga: Njazi 22 Jan 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Königsegg
Shitet Königsegg Agera per arsye mosperdorimi!
Makina disponon motorr 1.9 TDI me I te kuqe
Xhamat nuk i hapen.
Jo per naj gjo po ska xhama
Te gjitha sherbimet e bera ne kohe.
Sapo ja kam nderruar vaj dhe filtra.
Cmimi i diskutueshem pasi makina te shifet nga afer!!!!
Leaflet
Në fillim