Shitet urgjent

4 400 EUR

Shitet nga: Ekland 09 Mar 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Königsegg
Shitet foristrade rexton 4×4
Makina nji vit ka qe ka hyre ne shqiperi
Esht shum e paster si brenda dhe jashte
Goma 80% letrat deri ne shtator 2018
Xhama te zinj origjinal
Ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike
Mund ta kontrolloni ku te doni.per me teper kontaktoni ne:0697542400
Cmimi pak i diskutueshem
Leaflet
Në fillim