Shitet xhip jeep tel per cdo prov

3 000 EUR

Shitet nga: Fatmir 23 Maj 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Jeep
Pershendetje kame nje makin per te shitur eshte xhip jep i 2002 gjendje perfektr eshte e fuqishme dhe e gateshme pe cfardolloj prove makina ka motorr 3.2 naft kambi automatike gomat tre muaj ka qe i jane nderruar i ka fringo makina letrat i ka deri ne fund te mait 2018. Cmimi eshte 3.000 euro. Tel 0692648177
Leaflet
Në fillim