Jeep Grand Cherokee 4.7L Super i Modifikuar 15000€

15 000 EUR

Shitet nga: Arion Marku Sot 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Jeep
Jeep Grand Cherokee 4.7L Performance i Super Modifikuar. Xhama te zi, automatik, sallon Lekure te zi, butona ne timon, timon druri, baxho xhami, pilot automatik, memorie Sendiljesh,goma 100% BF Goodrich all terrain, disqe maranello, subufer, sistem i ngritur American, makina eshte benzine por disponoj dhe impiantin e gazit gati per tju montuar impiant Italian, etj etj. Makin Shum e Vecant 15000€ bej dhe nderrim.
Arion Marku
0695381846
Leaflet
Në fillim