Shitet & Nderrohe Jeep Grand Cheroke 3.1 TDI 4X4

2 800 EUR

Shitet nga: Jeep 09 Sht 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Jeep
Shitet dhe nderrohet Jeep grand cheroke 3.1 tdi 4x4 letrat deri ne fund viti gomat te reja ne gjendje te mir pune cmimi i diskutushem nr 0694255950
Leaflet
Në fillim