Jeep Cherokee 4X4 okasion

250 000 LEK

Shitet nga: Bruno 23 Maj 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Jeep
Modeli
Cherokee
jeep cherokee 4X4 ne gjendje super te mir me targa dogane letra dhe siguracion te paguara.tapiceri te re nafte 2.0 ngjyr gri xhama elektrik. e pershtatshme per gjahtar dhe per rruge te veshtira 250,000Leke
Leaflet
Në fillim