Jaguar 2.5 Benzin Gaz

4 300 EUR

Shitet nga: Jaguari 14 Sht 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
XJS
Jaguar 2.5 benzin gaz impianti i vene ne itali viti 2004 i sapo ardhur me dogane te paguar kambio automatike lekure bezhe sensor parkimi gjendja sh e mire motorrike. E paster si nga jasht Ashtu dhe nga brenda makina eshte gati per targa. Cmimi i diskutueshem.
Jaguari
0662223344
Leaflet
Në fillim