Jaguar XJ8 4.2 I Blinduar B6

Shitet nga: Beni 06 Qer 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
XJ8
Pershendetje
Shes Makine e Blinduar Per te Gjitha Armet Atomatike. Me Goma Te Blinduar
Makina Ne Gjendje Specjale si Motorrike Ashtu Dhe Xheneike
Me Dogana te Paguar
Cmim i diskutushem
Te interesuarit te kontaktojn per me teper informacion ne tel n
0692536278
Ose ne Viber
00355693515469
Ju falenderoj shum per shikimin.


Leaflet
Në fillim