Shitet Jaguar xj.6 benzin/gaz

4 500 EUR

Shitet nga: Irdi 20 Sht 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
XJ6
Shitet jaguar motorr 4000 benzin gaz gjendje perfekte motottike dhe xhenerike dhe shum e paster brenda dhe jasht me letra . Cmimi 4500€ i diskitueshem. Tel 0674078876
Leaflet
Në fillim