Jaguar XJ6

Shitet nga: oni 27 Maj 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jaguar
Modeli: XJ6
jaguar xj6 viti 1996 4.0 benzine+gaz manual me kondicioner ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike 174.000 km me dokumenta te paguara der ne fund te vitit cmimi 6.000 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim