Jaguar XJ6 benzin sport.shitet me per pjes kembimi

Shitet nga: servis Dashi 22 Pri 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 1998
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jaguar
Modeli: XJ6
super gjendje .shitet ose Nderrohet.makina esht me timon Anglez dhe nuk eshsht e perdorur ketu.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim