Jaguar XJ6-3.2 Benzin-1991-MANUAL-LETRA SAPO PAGUA

15 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Metaj 21 Nën 10:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
XJ6
Jaguar XJ6-3.2 Benzin , Viti Prodhimit 1991 me 129.000 km , sallon lekure , kondicioner , disqe alumini , kamio manual , TEL , letra te gjitha te paguara , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi -15.500 Euro I Diskutueshem ose nderrohet
Cel—069 60 60 990—Viber—WhatsApp—KLODI
Cel—069 45 77 877
Facebook—Auto Metaj
Instagram—AutoMetaj
Auto Metaj
Shitje dhe nderrim Makinash....(Auto Metaj)--Cilesi dhe me cmime konkuruese ne Treg Me 3 pika Shitjesh Ne te gjitha Shqiperin. Tirane-Karburanti Bolv Oil te Dogana 200 metra nga rotondua qe iken per Durres. Durres:Karburanti Eida rruges qe iken per Tiran
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tirane Tregoje në hartë
069 60 60 990
https://www.facebook.com/AutoMetaj/info/?tab=overview

PER ME SHUM FOTO DHE INFO KLIKONI KETU

Leaflet
Auto Metaj
Mercedes Benz CLS350d Diesel-2018-FULL OPTIONS 0 EUR
Mercedes Benz G270 Diesel-LOOK AMG///-XHAMA TE ZIN 24 500 EUR
Mercedes Benz S600L W12 Benzi-LOOK MAYBACH-LUNGO 0 EUR
Mercedes Benz E280 Diesel EVO///-AUTOMATIK-2008 6 999 EUR
Në fillim