JAGUAR modeli xj6 viti 1997

Shitet nga: Kristian Jakaj 15 Gush 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jaguar
Modeli: XJ6

benzin-gaz shum ekonomik
i restauruar totalisht
ngjyr i bardh pastel
tapiceri ngjyr krem shum e bukur
dokumenta te rregullta dhe per jasht
kondicioner funksional
kamio automatike
timonin hidraulik dhe autotik ulje ngritje sipas deshires
makin shum e bukur e rehatshme e vecant si dhe ekonomike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim