Jaguar Xj6 benzin -97

Shitet nga: Jaguar xj6 07 Maj 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 1997
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jaguar
Modeli: XJ6
Shitet Jaguar Xj6 me dokumenta te paguara per nje vit, me servise te sapobera. Motorr 3'2 benzine sebashku me impantin me te fundit te gazit te instaluar. Cmimi i fundit dhe i padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim