jaguar okazion imjant gazi

Shitet nga: brajan 19 Shk 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 290 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jaguar
Modeli: XJ6
Makina eshte shum e paster me imjant gazi nkok pistoni 1200 euro boje me nuace te bukur shum e vecant motorr 3000cc full!!! ME KA DJEGUR MOTORR PARA 3 DITESH DHE PER TJA NDRRUAR KAM PYETUR DHE SHKON 800 MIJLEK !!!PER TI SHITUR KET QE KA PER ALUMIN SHKON 300 MIJLEK PO NUK KAM KOH TE MEREM ME KET PUN. letra te pagume per 1 vit.viti prodhimit 2004
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim