jaguar okazion imjant gazi

3 400 EUR

Shitet nga: brajan 19 Shk 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
XJ6
Makina eshte shum e paster me imjant gazi nkok pistoni 1200 euro boje me nuace te bukur shum e vecant motorr 3000cc full!!! ME KA DJEGUR MOTORR PARA 3 DITESH DHE PER TJA NDRRUAR KAM PYETUR DHE SHKON 800 MIJLEK !!!PER TI SHITUR KET QE KA PER ALUMIN SHKON 300 MIJLEK PO NUK KAM KOH TE MEREM ME KET PUN. letra te pagume per 1 vit.viti prodhimit 2004
Leaflet
Në fillim