Jaguar XJ 3.0 Full Options

3 800 EUR

Shitet nga: Donald 03 Pri 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
XJ
Jaguar XJ 3.0 Full options. I ardhur nga Kanadaja. Me impiant gazi. 170,000 KM. sendilje lekure me ngrohje-ftohje dhe memorje, baxha.

Ne gjendje super!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione