U SHIT

0 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 29 Pri 21:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 2 800 EUR
U SHIT 4 300 EUR
U SHIT 4 500 EUR
U SHIT 4 950 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
XF
Okazion Shitet Jaguar XF 4.2 benzine-gaz (Impiant Lovato) me 3 vjet garanzi shum ekonomike ne gaz me 190mije km origjinale me te drejte kontrolli te JAGUAR (GARANCI PER KM)Letra te sapo paguara per 1 vit! vaj filtra te sapo nderruara motorri dhe i kambios (me fatura) makina disponon kambio automatike dhe tip tronic po ashtu dhe marshe ne timon F1 clima bi zona (hapja e ajrit elektronike qe hapet momentin qe ndez makinen po ashtu dhe kur ndizet del dhe marshi siper kamera parkimi mbrapa origjinale ndezje start stop timon multifunksional drita xenon origjinale navigator satelitor ekran touch screen origjinal kroskot qe hapet me touch (prekje) bagazhier 6cd player MP3 DVd asr distronic sistem anti rreshkitjes 12 airbag abs disqe alumini origjinal Jaguar me 4 goma te reja etj (makina ka zhurme shum te bukur)MUND TE NA VIZITONI NE INSTAGRAM AUTO BEU.FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 1 450 EUR
U SHIT! 2 800 EUR
U SHIT! 3 700 EUR
U SHIT 3 200 EUR
Në fillim