Jaguar Xf

Shitet nga: endri sali 27 Tet 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jaguar
Modeli: XF
JAGUAR XF Premium Luxury 2.2 S. Modeli 2015. Dynamic Option . Ngjyre e bardhe . Nafte, i pa limituar ne shpejtesi. 136.000 Km. Full Option. Sedilje lekure, elektrike dhe me ngrohje. Me dokumenta te rregullta, siguracion full kasko. Kambio Automatike 8G. Marsha ne timon. Cruise control, Ekran me touch, bluetooth, telefon. Drita Bi-xenon dhe LED. Sensor parkimi para dhe mbrapa plus kamera. Pasqyra Antiverbuese dhe Elektrike. Drita dhe fshirese xhami automatike. Komanda ne timon. Xhama te zinj jo origjinal. Ne gjendje perfekte, te gjitha sherbimet e kryera tek Mektrin Motors,i gatshem per cdo lloj prove. 25000 Euro i Diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim