Okazion! Jaguar X-Type 3500€

3 400 EUR

Shitet nga: Nako 03 Pri 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
X-Type
Jaguar X-Type 2002
Motorr 2000 Benzine Gaz me impiant te montuar ne Itali dhe te shenuar ne letra.
Kondicioner,Sedilje lekure,Mbyllje qendrore,Komanda ne timon,Xhama elektrik etj
Letra per nje vit.
Komode e shpejt dhe ekonomike nga impianti gazit.
Cmimi 3400 € i diskutueshem.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione