Okazion! Jaguar X-Type 3400€

3 400 EUR

Shitet nga: Nako 03 Pri 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
X-Type
Shitet Jaguar X-Type 2000 Benzine Gaz
Me impiant te montuar ne itali dhe te shenuar ne letra.
Makina eshte me letra per nje vit.
Kondicioner,sedilje lekure,komanda ne timon,mbyllje qendrore,xhama elektrik etj
Cmimi 3400 euro i diskutueshem.
Makina e gatshme per cdo lloj prove.
Në fillim