Jaguar X-Type LIMITED EDITION

5 000 EUR

Shitet nga: Jaguar 13 Tet 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
X-Type
Jaguar X-Type 2.2D Executive, viti 2006, manuale me 6 marshe. Makina eshte pakete full options nga fabrika dhe ne gjendje perfekte. Ka 231000 km origjinale, me liber sherbimesh dhe taksa te sapo paguara. Çmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim