JAGUAR--X TYPE--2.5--BENZINE+GAZ--SHITET--NDEROHET

Shitet nga: Jaguar 11 Dhj 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
X-Type
SHITET.....NDERROHET....JAGUAR.....X-TYPE......MOTOR 2.5 V6.....KONSUMIN E KA TE ULET 800 LEKE NE 100 KILOMETRA ME PROVE.....VIT PRODHIMI DHJETOR 2004.....255.000 KILOMETRA ORIGJINALE.....SERVIS I SAPO BERE I JANE NDERUAR TE GJITHA PJESET NGA POSHTE AMORTIZATORE SHPATULLA KOKA MUZO STABILIZATORE GOMINA TAMBUROT PARA MBRAPA ME GJITH FEROTA VAJRA FILTRA BOBINA KANDELE ÇDO GJE E RE DHE ME GARANCI.....LETRAT E PAGUARA DERI NE NENTOR 2019.....GOMA 80%.....4X4 NE FUNKSION.....ÇMIMI 4.000 €URO I DISKUTUSHEM ME CASH ME NDERRIM NUK LEVIZ.....PER ME SHUME INFO TEL +355698283849.....FALEMINDERIT.....BMW M.....MERCEDES.....AMG.....PASSAT.....GOLF.....AUDI S.....WOLSVAGEN.....GTI.....HUMMER.....JEEP.....WRANGLER
Leaflet
Në fillim