Jaguar

3 700 EUR

16 640 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Jaguar 28 Tet 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 16 640 LEK / muaj

From
Advertiser
Viti
2006
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
190 000 - 199 999
Karburanti
Naftë
Targa
Shqiptare
Ngjyra
E gjelbër
Komuna
Kucovë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
X-Type
Jaguar viti fundi 2005, 2.0 nafte...makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte...ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike, sherbimet te bera ne kohe....gomat ne gjendje shume te mire....taksa siguracion te paguara deri ne qershor 2020....cmimi 3700€ i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim