Shitet Jaguar S-type

3 800 EUR

Shitet nga: Jaguar 27 Sht 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
S-Type
Shitet Jaguar S-Type me kamio automatike ,, i vitit 2006 ,,ne gjenje te mir motorrike dhe xhenerike . Cmimi 3800 euro i diskutushem nr tel 0686949996
Ndrrohet me golf 5 automatike
Leaflet
Në fillim