Shitet Infiniti Q50

22 500 EUR

Shitet nga: Franc 29 Nën 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Infiniti
Modeli
Q50
Shitet infiniti Q50 2017 me liber servisi 35000 km origjinale. Ne gjendje motorrike dhe xhenerike te perkryer. E gatshme per cfaredolloj prove
Leaflet
Në fillim