Shitet nderohet infinit

25 000 EUR

Shitet nga: Klaudio 10 Tet 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Infiniti
Infiniti jx e ardhur nga amerika shitet per arsye mosperdorimi impjant gazi ka kushtuar 1500€ shum e vecant ne llojin e vet mundesi nderimi dhe me apartamente +15199925555
Klaudio
0693060555
Leaflet
Në fillim