shiten 2 autobuza iveco

10 000 EUR

Shitet nga: autobus iveco 12 Dhj 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Infiniti
shes 2 autobusa iveco te vitit 97 dhe 98..shiten per arsye mosperdorimi.. jane ne gjendje te mire teknike.. te dy se bashku 10 mije euro i diskutueshem
autobus iveco
0686790047
Në fillim