INFINITI G37S -08

20 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: HTE S.R.L 06 Qer 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Infiniti
Modeli
G37
Infiniti G37S
Me letra te sapopaguara,deri ne 15/004/2017,
Motor 3.7 V6 benzine 330 CV,i aspiruar (Jo turbo)
Upgrade (modifikime) te aspirimi & shkarkimi i ajrit,(per te shtuar dhe permiresuar pergjigjen e fuqise)
Kambio automat/tiptronik me marsha (padle te timoni) 2 Celesa multifunksion,(intelligent Key) ndezje me start&stop
Sedile sportive electrike me regullime te ndryshme,si butesi-fortesi,fryrje-çfryrje,ftohje-ngrohje,
Gjithashtu Dhe timoni me regullim elektronik,bashke me pjeset matese mbas tij (si kllosh avjoni)
Navigator,2 hard disk te brendshem,Full Bose System Dolby Surrond,dhe shum e shume OPZIONE TE TJERA.
Amortizatore "D2 DRIFT STAGE 3" te regullueshem ne ulje ngritje,fortesi-butesi,sistem frenimi Brembo 4 pistona para Dhe 2 mbrapa,4 disqe autoventilues Dhe ferota CARBON-QERAMIKE,per frenim maximal ne shpejtesi te larta, (sa me shume nxehen,aq me fort frenojne)
Disqe (super te lehta ne ERGAL,goma Pirelli P Zero Nero para 245/40/19 Mbrapa 275/35/19
Ndricimi led (para mbrapa,Dhe bixenon)
Baxha elektronike
3 antifurte te ndryshem (perfshi satelitar)
Impiant Gpl (per optimizimin e konsumit,sidomos ne rruge te gjata) deri ne 400km me 15€ (ne regjim dhe shpejtesi normale)
Ju lutem te gjithe kurriozeve,apo enderimtareve,
te informohen korrektesisht,per llojin dhe detajet,
para se te fillojne me ........
"KERKESA PER ULJE ÇMIMI"......
SEPSE NUK KA!!!
Unike ne llojin è saj,shitet osé "NDEROHET" plus diference nga ana ime nese makina qe ju ofroni per ndrim,eshte ne nje nivel me te larte se è imja,dhe Eshte brenda parametrave qe jam duke kerkuar!!!
HTE S.R.L
Leaflet
Në fillim