Shitet Infiniti

11 500 EUR

Shitet nga: Kristi 14 Tet 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Infiniti
Modeli
G35
Shitet Infiniti G35x AWD 4x4 viti 2008,3.5l me benzine kambio automatike 306hp. Makina disponon:sallon lekure shum i paster,sendilje elektrike me ngrohje me memorie 2 pozicione,klima auto 2 zonale,ndezje start stop keyless go,dvd mp3,bagazhier 6cd,timon me menorie,pasqyra memorie +ngrohje+antiverbuese,baxha xhami,sistem audio bose,komanda ne timon,cruiser control,me buton opsion debore (snow mode),makines i jane bere te gjitha serviset ne kohe +plus disponon dhe librin e servisit,ne gjendje shume te mire motorike xhenerike,disqe alumini 17* gomat 85% te markes michelin all season, etj...
Kristi
Leaflet
Në fillim