Shitet makine Infiniti

17 000 EUR

Shitet nga: Arsid 23 Qer 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Infiniti
Modeli
FX
Makina esht ne gjendje shum te mir dhe pak e perdorur,me kamiojo automatike dhe me opsion manuale , makina esht model amerikan fx35 ..! cmimi 17000 mij euro i diskutueshem
Leaflet
Në fillim