shitet makina

13 000 EUR

Shitet nga: erald 22 Shk 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Infiniti
Modeli
FX
Shes makin infinit fx 35 makina esht benzin me motorr 3500cc ka 286 kuaj fuqi 4×4 makina esht shum e shpejt viti prodhimit 2006 makina esht full opshen serdiljet lekur me sistem ngrohje plus memorje.me komando tek timoni goma te reja marmita sportive. etj....makina ka shum pak kilometra 60 mij milje..ose me kilometra 90 mij kilometra qe dote thot makina esht e re jan kilometra e veta.makina ska nevoj per reklam se duket ne foto.makina esht pa dogan dhe ndollet ne itali. flm mundesi ndrimi me Audi A7 lek nga ana ime..cmimi makine esht 13000 mij € me ndrim ka cmim tjeter flm
Leaflet
Në fillim