OKAZION

11 000 EUR

Shitet nga: Arsid 08 Sht 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Infiniti
Modeli
FX
Makine infinite American shum pak e përdorur dhe ne gjendje shume te mire makina posedon te gjitha dokumentet e nevojshme,xhama te zinj , dhe shumë e shumë opsione qe e bejn nje makin te veçanta cmimi i diskutueshëm 11 mijë euro! !!
Leaflet
Në fillim