OKAZION Infiniti Fx

8 500 EUR

Shitet nga: Helis 04 Sht 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Infiniti
Modeli
FX
Infiniti Fx viti 2005 ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike Benzin - Gaz me dogane te paguar
Leaflet
Në fillim