Lavastovilie dhe makin Akulli e Re kartoni

1 EUR

Shitet nga: Tani 30 Tet 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Infiniti
Modeli
FX
Shiten nje makin akulli e re. dhe nje lavastovilie e re
Plus dhe nje lavastovilie e perdorur
Leaflet
Në fillim