Infiniti FX benzin -06

17 000 EUR

Shitet nga: Arsid 23 Qer 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Infiniti
Modeli
FX
Makina esht ne gjendje shum te mir me kamio automatike ose manuale,makina ka shum pak kilometra dhe esht e mabjtur mir me letra te laguara deri ne dhjetor te 2016
Modeli esht amerikan fx35 !Cmimi 17 mij euro i diskutueshem..!
Leaflet
Në fillim