Infiniti fx 35

15 500 EUR

Shitet nga: Genti 13 Korr 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Infiniti
Modeli
FX
Shitwt infiniti fx 35 viti 2010 me 85mij km origjinal
Makina eshte full optional
Sendilje ngrihje dhe ftohje
Kamera 360 grade
Full full full
Leaflet
Në fillim