INFINITI FX35, 2011, LLUKS DHE SHUME E PASTER

28 000 EUR

Shitet nga: ERMAL 01 Korr 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Infiniti
Modeli
FX
Shitet Infiniti FX35 , benzine e pershtatshme edhe per impiant gazi, makina eshte blere me 0 kilometra ne USA, me dokumenta deri shkurt 2020. Nuk nderrohet vetem Shitet.
Leaflet
Në fillim