Infiniti 4.5 benz i okazion

8 500 EUR

Shitet nga: Ifinit 18 Korr 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Infiniti
Modeli
FX
Infiniti 4.5 benzin. Behet dhe me gaz. prodhim Amerikan makina esht 4x4 esht full fotot flasin vet makina Esht e vecant ne lloin evet. Ka dhe sistem ndezje me pult.Cmimi 9000€ I diskutushem. Dhe mundesi ndrrimi tel. 0695429562
Leaflet
Në fillim