Shes Foristrad Infiniti FX35 Gas-Benzin 2004

9 000 EUR

Shitet nga: Durres 007 24 Jan 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Infiniti
Modeli
FX
Shes Infiniti FX35 Gas-Benzine
Viti 2004
Motorr 3.5Benzine
Automatike
Me letra per 1Vit
Shume e paster dhe e mbajtur vizuale,xhenerike dhe motorrike.Sallon lekure.Goma 90%
Per cdo gje kontaktoni 0694344742
Cmimi 9000€ i diskutushem
Durres 007
0694344742
Leaflet
Në fillim